Uniek gelegen Landhuis met gite en zwembad in de Lot - privédomein van14 ha. – tot 15 pers.

(0)

Dit landhuis is gelegen in volle zuiderzon in een oase van rust ,aan de rand van een eikenbos op een privédomein van 14 ha. Van op het ruime terras heeft men een uniek zicht op de vallei en het zwembad.      De gite is gelegen naast het huis in de prachtige oude schuur. Ideaal voor meerdere gezinnen die willen genieten van gezellig samenzijn met familie of vrienden maar toch belang hechten aan ruimte en privacy. Na een spelletje petanque kan je van op diverse terrasjes genieten van een heerlijk wijntje en de ondergaande zon. Het is een echte aanrader voor wie houd van fietsen, natuurwandelingen, gezelligheid, ruimte en rust en … de absolute stilte !

Bezoek onze website

Lees meer

Nancy Puystjens

Nancy Puystjens is lid sinds 14/01/2024. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verhuurder

Lid sinds 14/01/2024

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Nancy
€ 2.950,00
Vanaf / week
15

Wanneer gaat u op vakantie?

1
0

Bijkomende kosten:

  • Borg
    € 500,00 per week (betaling: bij boeking)
  • Schoonmaak
    € 180,00 per week (betaling: in mindering van waarborg)

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

Interieur

Alle kamers zijn sfeervol ingericht met oog voor detail en aandacht voor alle comfort. De stenen muren, het antiek meubilair geven het huis een charmant karakter.

GRATIS : gebruik van bedlinnen !!!

GEEN huisdieren toegelaten

Het huis 8 tot 10 pers. :   (Gite zie verder)

Zwembad op zoutinstallatie 10 /5

Zonneterras met ligbedden

Groot terras + overdekt gedeelte met BBQ

Grote keuken met alle comfort

Ruime living + eetplaats

4 slaapkamers (8 pers.)

1 slaap/speelruimte open mezzanine (+ 2 pers.)

2 Badkamers met lavabo, ligbad of douche

2 apart toiletten

Wasplaats en berging

De Gite tot 5 pers. :

De gite is gelegen naast het huis in de prachtige oude schuur Beneden is een gezellige leefruimte met zithoek en houtvuur, aanpalend terras, een ingerichte keuken met eetplaats.

2 slaapkamers (5 pers.)

2 Badkamers met lavabo, douche - 1 WC

Lees meer

Omgeving / regio

“Roque de Tessel” is gelegen nabij het dorpje Ste. Colombe-de-Villeneuve te Zuid-West Frankrijk aan de rivieren Lot & Garonne tussen Agen & Villeneuve Sur-Lot. Een reis door Aquitaine is een reis door tijd en ruimte . Gallo-Romeinse dorpjes zoals Bonaguil, Pujols, Penne d‘Agenais brengen u terug in de tijd van ridders en kastelen. Met zijn prehistorische sites, vestingen en dorpen, rivieren en kanalen, nodigt deze streek u uit om het eeuwenoude spoor van de mens te volgen. Een streek waar de lavendel, zonnebloemen, wijnranken en pruimenbomen ons uitnodigen voor een wandeling in hun mooie natuur. De gastronomie is gebaseerd op een eeuwenoude boerentraditie. Deze keuken is vooral samengesteld uit eerlijke streekproducten , de heerlijke Magret de Canard, de Foie gras, Pruneau d ‘Agen ...

Afstand luchthaven Bergerac 1 uur

Afstand naar Agen 30 min.

Afstand naar Auchan e.a. winkelcentra 10 min.

Lees meer
Landelijk
Heuvelachtig
Bosrijk
Golfbaan
Vissen
Motorrijden
Petanque
Wandelpaden
Mountainbikeroutes
Fietsroutes

Faciliteiten

Afwasmachine
Wasmachine
Strijkijzer
Oven
Magnetron
Verwarming
Barbecue
Parkeerplaats
Terras
Kinderstoel
Kinderbed
Kindvriendelijk
TV / DVD
Internet WIFI
Verwarmd zwembad
Privé zwembad

Recensies
(0)

Er zijn nog geen beoordelingen
Beoordeling toevoegen

Beschikbaarheid

Sep 2024

MDWDVZZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Oct 2024

MDWDVZZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • Beschikbaar
  • Niet beschikbaar
  • Last minute
Laatst aangepast: 07/09/2024 19:18

Foto's

Top Vakantiehuizen | Bed and Breakfast
Schrijf u in en blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!