In het departement Lot-et-Garonne, op een paar minuten van het dorp Montpezat d'Agenais, omgeven door velden met zonnebloemen en pruimenbomen, presenteren wij u dit prachtige stenen geheel met een groot woonhuis, een Piegonnier omgebouwd tot gîte , een schuur met sauna, zwembad en bijgebouw op ruim 5ha grond. Zeer mooi uitzicht op de Lot-vallei en zijn heuvels.

Oud huis in zichtbare stenen, uit de 16e tot 18e eeuw met vrijstaande 19e-eeuwse duiventil op een terrein van 5,1487 ha. Veel karakter. Smaakvol gerestaureerd en omgebouwd tot een gezinswoning en gastenverblijf. Centrale verwarming met warmtepomp, radiatoren, 2 grote oude schouwen. Alle gebouwen zijn in zichtbare steen.

Zeer mooi uitzicht op Montpezat d’Agenais en de Lot-vallei. Geen overlast.

Lees meer

Ward Poppe

Ward Poppe is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 02/02/2024. U kunt de verkoper contacteren in het nederlands, frans, engels, duits.

  • Geverifieerde verhuurder

Lid sinds 02/02/2024

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 698.250

316 m2
51.49 m2
7
CONTACTEER VERKOPER

Faciliteiten

Open haard
Verwarming
Keuken
Terras
Balkon
Zwembad

Foto's

Top Vakantiehuizen | Bed and Breakfast

VIDEO'S

Schrijf u in en blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!